Fachowcy wykonujący posadzki anhydrytowe w Opolu

Jako specjaliści realizujący zlecenia na posadzki anhydrytowe, doskonale wiemy, że aby uzyskać w pełni satysfakcjonujący efekt należy wykorzystać sprawdzone materiały. W związku z tym, stawiamy wyłącznie na certyfikowany jastrych Dyckerhoff, którego parametry użytkowe nie mają sobie równych.

Klienci z miejscowości Opole doceniają nas za indywidualne podejście oraz fachową wiedzę pozwalającą na realizację wylewek anhydrytowych w obiektach o zróżnicowanej charakterystyce. Dokładając do tego nasze szerokie doświadczenie, śmiało możemy powiedzieć, że jesteśmy zespołem, który świetnie radzi sobie z każdym wyzwaniem.

Doskonałe właściwości wylewek anhydrytowych

Wszędzie tam gdzie planowany jest montaż podłogi wraz z systemem ogrzewania podłogowego, nasze wylewki anhydrytowe okażą się niezastąpionym rozwiązaniem. Rezultatem naszych działań jest zawsze doskonale skomponowany podkład, który nie tylko świetnie przewodzi ciepło, ale także posiada zwartą strukturę oraz niską porowatość. Współpracując z nami zyskasz pewność, że Twoja posadzka anhydrytowa ułatwi oddawanie ciepła do budynku, co przełoży się na zwiększenie wydajności w zakresie jego ogrzewania.

Realizując zlecenia w Opolu spotkaliśmy się z wieloma pochlebnymi opiniami. Trudno się temu dziwić, gdyż podkład tworzący nasze wylewki anhydrytowe odznacza się niską bezwładnością, co owocuje jego nienaganną współpracą z urządzeniami grzewczymi o ekonomicznym charakterze. Jest to nie tylko duża oszczędność kosztów, ale także znacznie większy komfort dla użytkowników podłogi.

Ponadprzeciętna wytrzymałość posadzek anhydrytowych

Istotną zaletą reprezentowaną przez nasze posadzki anhydrytowe jest to, iż cechują się one znacznie większą wytrzymałością od posadzek cementowych. Wystarczy rzucić okiem nie poniższe parametry, aby przekonać się, że jest to ponadczasowe rozwiązanie pozwalające cieszyć się trwałą, solidną, a zarazem bezpieczną podłogą przez wiele lat.

Parametry techniczne

  • wytrzymałość na ściskanie C20, C25, C30 [MPa]
  • wytrzymałość na zginanie F4, F5, F6 [MPa]

grubość podkładu

Zalecana minimalna grubość podkładu anhydrytowego (budowa domu jednorodzinnego):

  • 50 mm na ogrzewanie podłogowe (min. 35 mm powyżej rurki o grubości 16 mm,)
  • 35 mm dla powierzchni bez ogrzewania podłogowego

Nie sposób pominąć również samopoziomujących właściwości podkładu, który zapewnia gładką i równą powierzchnię spełniającą oczekiwania najbardziej wymagających Klientów. Zobacz, jak prezentują się nasze wylewki anhydrytowe i już dziś skontaktuj się z nami. Opole to jedno z wielu miast, w których realizujemy zlecenia.

Skontaktuj się z nami

Działamy między innymi na terenie następujących miast: Bielsko-biała, Bytom, Chrzanów, Częstochowa, Gliwice, Katowice, Kraków, Opole, Oświęcim, Sosnowiec, Trzebinia, Tychy, Wrocław, Zabrze.