Trwałe i estetyczne posadzki anhydrytowe – Gliwice

Nie ulega wątpliwości, że wylewki anhydrytowe powinny być realizowane wyłącznie przez odpowiednio wykwalifkowanych specjalistów. Tylko wówczas można mieć pewność, że uzyskana powierzchnia będzie gładka, równa i zda egzamin dotyczący wytrzymałości mechanicznej. Poszukując firmy z okolic Gliwic, która realizuje tego rodzaju przedsięwzięcia, warto zwrócić uwagę na naszą ofertę.

Materiały wykorzystywane do produkcji naszych wylewek anhydrytowych stanowią efekt pracy cenionych w branży producentów, a każdy Klient otrzymuje certyfikat jakości zastosowanego jastrychu. Podejmując współpracę z nami, masz pewność, że podłoga, którą dla Ciebie zrealizujemy w 100% spełni Twoje wymagania.

Charakterystyka wylewek anhydrytowych

Realizując zlecenia na posadzki anhydrytowe w Gliwicach oraz wielu innych miastach na terenie całej Polski, dbamy zarówno o odpowiednią wytrzymałość mechaniczną, jak i estetykę produktu końcowego. Sekretem wysokiej jakości naszych usług jest właściwie skomponowana mieszanka siarczanowo-wapniowa oraz doświadczenie zdobyte dzięki współpracy z wieloma Klientami indywidualnymi jak i firmami.

Proponowane wylewki anhydrytowe to gwarancja wysokiej przewodności cieplnej, która jest kluczowa jeśli zdecydujemy się na montaż ogrzewania podłogowego. Wówczas wydajność całego systemu grzejnego osiąga poziom satysfakcjonujący najbardziej wymagających użytkowników. Ponadto, w odróżnieniu od wylewek cementowych nasze rozwiązania nie wymagają zbrojenia, gwarantując znacznie wyższą trwałość. Niewątpliwym atutem wylewek anhydrytowych jest również brak konieczności stosowania dylatacji oraz właściwości samopoziomujące, dzięki którym podłoga zyskuje równą, gładką powierzchnię.

Parametry techniczne

  • wytrzymałość na ściskanie C20, C25, C30 [MPa]
  • wytrzymałość na zginanie F4, F5, F6 [MPa]
  • płynna konsystencja, właściwości samopoziomujące

Grubość podkładu

Zalecana minimalna grubość podkładu anhydrytowego (budowa domu jednorodzinnego):

  • 50 mm na ogrzewanie podłogowe (min. 35 mm powyżej rurki o grubości 16 mm,)
  • 35 mm dla powierzchni bez ogrzewania podłogowego

Wylewki anhydrytowe w Gliwicach – postaw na fachowców

Nasza firma może pochwalić się wieloma pomyślnie zrealizowanymi zleceniami na posadzki anhydrytowe na terenie miasta Gliwice. Do każdego powierzonego zadania podchodzimy z dużym zaangażowaniem, tak aby oddać w ręce naszych Klientów trwałe, bezpieczne i doskonale prezentujące się podłogi.

Skontaktuj się z nami

Działamy między innymi na terenie następujących miast: Bielsko-biała, Bytom, Chrzanów, Częstochowa, Gliwice, Katowice, Kraków, Opole, Oświęcim, Sosnowiec, Trzebinia, Tychy, Wrocław, Zabrze.