Płynny jastrych anhydrytowy THERMIO®+ został stworzony specjalnie z myślą o wodnym ogrzewaniu podłogowym. Jest to produkt premium o podwyższonej wytrzymałości, charakteryzujący się bezkonkurencyjną efektywnością termiczną.

Technologia THERMIO®+ to najnowsze rozwiązanie firmy ANHYDRITEC®, stworzone po to aby spełnić wymagania stawiane nowym budynkom.

Jakie korzyści możesz osiągnąć dzięki THERMIO® +?

Większa efektywność

Podłoga oddaje ciepło bardziej równomiernie i efektywnie dzięki wyjątkowemu współczynnikowi emisyjności cieplnej THERMIO®+ (do 30%). Wydajność systemu ogrzewania podłogowego jest zmaksymalizowana.

Większy komfort

W porównaniu do tradycyjnie wykorzystywanego jastrychu cementowego, posadka THERMIO®+ charakteryzuje się do 80% większą dyfuzyjnością cieplną. W efekcie, system pozwala na osiągnęcie pożądanej temperatury w znacznie krótszym czasie. Mniejsza bezwładność  THERMIO®+ pozwala także na szybsze osiągnięcie komfortowej temperatury w pomieszczeniach ogrzewanych.

Oszczędność pieniędzy

Posadzka THERMIO®+ to również gwarancja dużych oszczędności (około 8%). Jej wysoka wydajność ma swoje odzwierciedlenie w racjonalniejszym wykorzystaniu pompy ciepła lub zbiornika wody ciepłej.

Dane techniczne:

  • Gwarantowana wysoka wydajność cieplna ogrzewania podłogowego
  • Niska bezwładność
    (nominalna grubość tylko 20 mm ponad rurki)
  • Czerwony kolor
    gwarancja właściwego produktu