Wysokiej jakości posadzki anhydrytowe – Kraków

Poszukując sprawdzonego partnera realizującego wylewki anhydrytowe w mieście Kraków, warto postawić na współpracę z naszą firmą. Priorytetem jest dla nas pełne zadowolenie Klientów, dlatego do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dokładając wszelkich starań, aby efektem naszej pracy była trwała i pięknie prezentująca się posadzka anhydrytowa. Dobre opinie Klientów zawdzięczamy naszemu doświadczeniu, systematycznie poszerzanej wiedzy oraz zastosowaniu sprawdzonej mieszkanki siarczanowo-wapniowej dostarczanej przez najlepszych producentów w branży. Na każdą z naszych prac Klient otrzymuje certyfikat na zastosowany materiał.

Wszechstronne posadzki anhydrytowe dla domu, mieszkania i obiektów przemysłowych

Niezależnie od tego, w jakim obiekcie planujesz zastosować wylewkę anhydrytową możesz mieć pewność, że okaże się ona dobrym rozwiązaniem. Nasze zlecenia realizowane w Krakowie oraz w wielu innych miastach na terenie całego kraju, za każdym razem spełniają najbardziej wygórowane wymagania użytkowników.

Oferowane przez nas posadzki anhydrytowe okażą się idealne w przypadku instalacji ogrzewania podłogowego. Dzięki wysokiemu przewodnictwu cieplnemu, zapewniają one niezawodne funkcjonowanie całego systemu. Ponadto, są one znacznie bardziej wytrzymałe niż stosowane często wylewki cementowe. W rezultacie, cieszą się one dużym zainteresowaniem zarówno właścicieli mieszkań, jak i domów.

Zalety wylewek anhydrytowych

Niewątpliwą zaletą reprezentowaną przez nasze wylewki anhydrytowe jest to, że są one gotowe do użytku już po 2 dniach od wylania. Ponadto, cechuje je ponadprzeciętna trwałość, cieńsza warstwa wylewki, doskonałe właściwości samopoziomujące zapewniające gładką i równą powierzchnię oraz brak konieczności stosowania dylatacji.

Dzięki szybkiej realizacji, oszczędności wykorzystanych materiałów oraz wysokiej estetyce, realizowane przez nas posadzki anhydrytowe cieszą się niesłabnącą popularnością wśród odbiorców.

Parametry techniczne

  • wytrzymałość na ściskanie C20, C25, C30 [MPa]
  • wytrzymałość na zginanie F4, F5, F6 [MPa]
  • płynna konsystencja, właściwości samopoziomujące

Grubość podkładu

Zalecana minimalna grubość podkładu anhydrytowego (budowa domu jednorodzinnego):

  • 50 mm na ogrzewanie podłogowe (min. 35 mm powyżej rurki o grubości 16 mm,)
  • 35 mm dla powierzchni bez ogrzewania podłogowego

Sprawdź nasze posadzki anhydrytowe

Jeśli chcesz zobaczyć, jak prezentują się nasze wcześniejsze realizacje, koniecznie zapoznaj się z naszą galerią. Jednym z głównych obszarów naszej działalności jest Kraków, jednak działamy także w innych miastach zlokalizowanych na terenie województwa dolnośląskiego, śląskiego, małopolskiego oraz opolskiego. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania i wskażemy optymalne rozwiązania!


Skontaktuj się z nami

Działamy między innymi na terenie następujących miast: Bielsko-biała, Bytom, Chrzanów, Częstochowa, Gliwice, Katowice, Kraków, Opole, Oświęcim, Sosnowiec, Trzebinia, Tychy, Wrocław, Zabrze.