Posadzki anhydrytowe – profesjonalna realizacja

Nasza firma wykonuje posadzki anhydrytowe charakteryzujące się doskonałymi parametrami użytkowymi. Zdobyte doświadczenie pozwala nam świadczyć kompleksową obsługę oraz zapewniać dogodne terminy realizacji. Głównym obszarem naszej działalności jest Śląsk. W toku naszej pracy zrealizowaliśmy wiele wymagających projektów zarówno w zakresie wylewek anhydrytowych dla domów, mieszkań i obiektów przemysłowych.

Jesteśmy otwarci na potrzeby naszych odbiorców. Współpracujemy zarówno z przesiębiorstwami, jak i Klientami indywidualnymi z miasta Bytom. Zapewniamy wsparcie na każdym etapie realizacji zlecenia, proponując optymalnie dopasowane rozwiązania. Na każdą z naszych prac Klient otrzymuje certyfikat na zastosowany materiał.

Właściwości wylewek anhydrytowych

Dzięki właściwościom samopoziomującym, wylewki anhydrytowe tworzą gładką i równą powierzchnię, a ponadto skracają czas niezbędny do realizacji zlecenia. Jeśli dołożymy do tego fakt, iż posadzka jest gotowa do użytku w ciągu 48 godzin od wylania, uzyskamy produkt, który może okazać niezastąpiony jeśli zależy nam na zrealizowaniu inwestycji w terminie. Jest to niezmiernie istotne szczególnie w takich miastach jak Bytom. Liczne projekty budowlane realizowane w tym mieście wymagają nie lada dyscyliny jeśli chodzi o czas związany z oddawaniem lokali do użytku.

Dużą zaletą posadzek anhydrytowych jest również efektywne przewodzenie ciepła. Daje to duże możliwości w zakresie ograniczania kosztów związanych z użytkowaniem ogrzewania podłogowego. Użytkownicy tego rodzaju posadzki mogą cieszyć się również z wyjątkowej wytrzymałości, która w odróżnieniu od posadzki cementowej nie wymaga zbrojenia.

Dlaczego warto zastosować to rozwiązanie

 • zgodność z normą PN-EN 13813* i oznakowanie znakiem CE
 • mniejsze obciążenie stropów, dzięki możliwości zastosowania wylewki o mniejszej grubości (w porównaniu do jastrychu cementowego)
 • wysoka wytrzymałość mechaniczna powoduje brak konieczności stosowania zbrojenia
 • brak skurczu podczas wiązania eliminuje problem występowania spękań wylewki
 • możliwość wejścia na podkład po 48 h
 • możliwość kontynuowania prac wykończeniowych w pomieszczeniach po 5 dniach
 • brak konieczności stosowania dylatacji, nawet przy dużych powierzchniach
 • krótki czas realizacji na budowie

Parametry techniczne

 • wytrzymałość na ściskanie C20, C25, C30 [MPa]
 • wytrzymałość na zginanie F4, F5, F6 [MPa]
 • płynna konsystencja, właściwości samopoziomujące

Grubość podkładu

Zalecana minimalna grubość podkładu anhydrytowego (budowa domu jednorodzinnego):

 • 50 mm na ogrzewanie podłogowe (min. 35 mm powyżej rurki o grubości 16 mm,)
 • 35 mm dla powierzchni bez ogrzewania podłogowego

Indywidualne podejście do Klienta

Realizując zlecenia w Bytomiu mieliśmy okazje świadczyć usługi w obiektach o rozmaitym charakterze. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że aby w 100% spełnić oczekiwania odbiorców musimy zapewnić im indywidualne podejście oraz dokładnie wsłuchać się w ich potrzeby. Nasi specjaliści chętnie dzielą się swoją wiedzą oraz proponują rozwiązania spełniające zarówno wymagania techniczne obiektu, jak i oczekiwania Klienta.

Sprawdź, jak przedstawiają się wszystkie zalety tego rodzaju posadzek i przekonaj się, że nasza firma posiada najlepszą ofertę na Śląsku. Nasi pracownicy błyskawicznie rozwieją Twoje wątpliwości oraz ocenią jakie rozwiązanie w zakresie posadzki okaże się dla Ciebie optymalne.

Skontaktuj się z nami

Działamy między innymi na terenie następujących miast: Bielsko-biała, Bytom, Chrzanów, Częstochowa, Gliwice, Katowice, Kraków, Opole, Oświęcim, Sosnowiec, Trzebinia, Tychy, Wrocław, Zabrze.