Idealnie równe posadzki anhydrytowe – Bielsko-Biała

Jesteśmy firmą, która doskonale zna potrzeby odbiorców chcących posiadać w swoim obiekcie posadzki anhydrytowe. Współpracujące z nami osoby otrzymują certyfikat na zastosowany materiał, co stanowi potwierdzenie wysokiego standardu naszych usług. Zlecenia podejmujemy m.in. na obszarze województwa dolnośląskiego, śląskiego, małopolskiego czy też opolskiego. Jednym z wielu miast, na terenie których działamy jest Bielsko-Biała. Dysponujemy świetnie wykwalifikowanym zespołem, dzięki czemu nasze wylewki anhydrytowe są realizowane zawsze terminowo i rzetelnie.

Sprawdź zalety naszych wylewek anhydrytowych

Oferujemy jasne warunki współpracy oraz pełną informację dotyczącą zastosowanych rozwiązań w zakresie materiałów. Stosujemy jastrych anhydrytowy renomowanego producenta – Dyckerhoff, a każda posadzka anhydrytowa wychodzącą spod rąk naszych specjalistów to produkt oznakowany znakiem CE, zgody z normą PN-EN 13813.

Z uwagi na wyjątkowo wysoką wytrzymałość mechaniczną, wykorzystywany przez nas podkład nie wymaga zbrojenia, a jednocześnie wykazuje lepsze parametry trwałości od tradycyjnych posadzek cementowych. Wylewki anhydrytowe to także mniejsza grubość wylewki, możliwość realizacji przedsięwzięcia na dużej powierzchni z uwagi na brak konieczności stosowania dylatacji oraz krótki czas wykonywania zlecenia. Już po 48 godzinach od zakończenia prac, użytkownicy mogą korzystać z pełni możliwości jakie oferują nasze posadzki.

Nasza firma realizuje wylewki charakteryzujące się wytrzymałością na ściskanie w klasach: C20, C25, C30 [MPa], natomiast biorąc pod uwagę wytrzymałość na zginanie mówimy o wartościach: F4, F5, F6 [MPa].
W zależności od obiektu, w którym wykonujemy wylewkę anhydrytową, dobieramy optymalnie dopasowaną grubość podkładu. Jeśli zlecenie dotyczy podłogi bez systemu ogrzewania, wówczas minimalna grubość wylewki wynosi 35 mm. W przypadku ogrzewania podłogowego wartość ta wynosi 50 mm.

Wykonaj posadzkę anhydrytową we współpracy z nami

Serdecznie zapraszamy do przejrzenia wszystkich zalet naszych posadzek anhydrytowych. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania oraz wskażemy rozwiązania, które najlepiej sprawdzą się w Twoim obiekcie. Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów z Bielska-Białej i już dziś skonsultuj wykonanie Twojej wylewki!

Skontaktuj się z nami

Działamy między innymi na terenie następujących miast: Bielsko-biała, Bytom, Chrzanów, Częstochowa, Gliwice, Katowice, Kraków, Opole, Oświęcim, Sosnowiec, Trzebinia, Tychy, Wrocław, Zabrze.