Posadzki anhydrytowe – sprawdzone rozwiązanie

Wykorzystując naszą bogatą wiedzę i doświadczenie wykonujemy wytrzymałe i idealnie równe posadzki anhydrytowe o możliwie najlepszych parametrach użytkowych. Z uwagi na ich wszechstronny charakter, jest to rozwiązanie stosowane zarówno w domach i mieszkaniach, jak również w obiektach przemysłowych. Nasi Klienci z miasta Katowice zawsze pozytywnie wypowiadają się o trwałości reprezentowanej przez nasze wylewki anhydrytowe, co stawia nas w roli lidera branży w tym regionie. Na każdą z naszych prac Klient otrzymuje certyfikat na zastosowany materiał.

Satysfakcjonujące parametry

Warto zaznaczyć, że nasze posadzki anhydrytowe to nie tylko ponadprzeciętna wytrzymałość, ale także wysoka przewodność cieplna, a także nienaganna estetyka wykonania. W efekcie, stosowane przez nas rozwiązania spełniają oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników.

Podejmując zlecenia w Katowicach mieliśmy okazje współpracować z właścicielami rozmaitych obiektów. Bez względu na to, jak skomplikowane okazuje się wykonanie wylewki anhydrytowej, nasz zespół zawsze staje na wysokości zadania i zapewnia w pełni satysfakcjonującą jakość obsługi.

Działamy między innymi w miejscowości Katowice, a naszej codziennej pracy wykorzystujemy wyłącznie sprawdzone materiały, co owocuje uzyskaniem gładkiej, równej powierzchni oraz niewielkiej grubości wylewanej warstwy. Posadzka anhydrytowa w naszym wykonaniu to oczywiście świetne rozwiązanie również pod ogrzewanie podłogowe.

Parametry techniczne

 • wytrzymałość na ściskanie C20, C25, C30 [MPa]
 • wytrzymałość na zginanie F4, F5, F6 [MPa]
 • płynna konsystencja, właściwości samopoziomujące

Grubość podkładu

Zalecana minimalna grubość podkładu anhydrytowego (budowa domu jednorodzinnego):

 • 50 mm na ogrzewanie podłogowe (min. 35 mm powyżej rurki o grubości 16 mm,)
 • 35 mm dla powierzchni bez ogrzewania podłogowego

Wylewki anhydrytowe – zalety

Proponowane przez nas wylewki anhydrytowe są doskonałą alternatywą dla osób, które z różnych względów nie chcą stosować tradycyjnych płytek. Do stworzenia posadzki nie zużywa się dużej ilości kleju, nie ma konieczności wykonania zbrojenia, a co najważniejsze – jest ona gotowa do użytku, czy też dalszych prac budowlanych już po 2 dniach od wykonania.

Ponadto, decydując się na wylewkę anhydrytową uzyskasz znacznie trwalszą powierzchnię niż w przypadku zastosowania posadzki cementowej.

 • produkt zgodny z normą PN-EN 13813* i oznakowany znakiem CE
 • możliwość zastosowania wylewki o mniejszej grubości (w porównaniu do jastrychu cementowego), dzięki czemu zmniejsza się obciążenie stropu
 • brak konieczności stosowania zbrojenia ze względu na wysoką wytrzymałość mechaniczną podkładu
 • brak skurczu podczas wiązania eliminuje problem spękań wylewki
 • możliwość wejścia na podkład po 48 h
 • kontynuacja dalszych prac wykończeniowych w pomieszczeniach po 5 dniach
 • brak konieczności stosowania dylatacji – nawet przy dużych powierzchniach
 • skrócenie czasu prac budowlanych

Wszystkie te zalety sprawiają, że rozwiązanie to cieszy się coraz większą popularnością. Jeśli chcesz dowiedzieć więcej, skontaktuj się z nami. Realizujemy zlecenia zarówno w Katowicach jak i w wielu innych miastach – m.in. na terenie województwa dolnośląskiego, śląskiego, małopolskiego czy też opolskiego.


Skontaktuj się z nami

Działamy między innymi na terenie następujących miast: Bielsko-biała, Bytom, Chrzanów, Częstochowa, Gliwice, Katowice, Kraków, Opole, Oświęcim, Sosnowiec, Trzebinia, Tychy, Wrocław, Zabrze.