Trwałe wylewki anhydrytowe – Sosnowiec

Działalność naszej firmy skupia się na realizacji wylewek anhydrytowych między innymi na obszarze województwa dolnośląskiego, śląskiego, małopolskiego czy też opolskiego. Sosnowiec pozostaje jednym z głównym miast, w którym realizujemy nasze usługi. Zależy nam na pełnej satysfakcji współpracujących z nami osób dlatego wykorzystujemy materiały dające gwarancję najwyższej jakości, a do każdego zlecenia podchodzimy z pełnym zaangażowaniem.

Realizując wylewki anhydrytowe wykorzystujemy wyłącznie materiały renomowanych producentów takich jak Lafarge, Cemex czy Dyckerhoff. Każda nasza realizacja opatrzona jest stosownym certyfikatem stanowiącym potwierdzenie jakości oraz parametrów zastosowanych materiałów. Dzięki nam, uzyskasz idealnie dopasowane rozwiązanie, które przez wiele lat będzie świetnie Ci służyć!

Co daje inwestycja w posadzkę anhydrytową?

Nasze posadzki anhydrytowe to nie tylko ponadprzeciętna trwałość, ale także szereg innych zalet, dzięki którym są one doceniane przez Klientów nie tylko z Sosnowca. Przede wszystkim jest to optymalne rozwiązanie jeśli zależy nam na sprawnie oraz wydajnie funkcjonującym systemie ogrzewania podłogowego. Wysokie przewodnictwo cieplne pozwala na szybkie ogrzewanie pomieszczeń, którego nie zapewnią Ci wylewki pozbawione stosownych certyfikatów.

Ponadto, wylewka anhydrytowa o właściwościach samopoziomujących pozwala uzyskać gładką i równą powierzchnię, która zadowoli nawet najbardziej wymagających użytkowników. W odróżnieniu od wylewek cementowych, nasze rozwiązania nie wymagają stosowania zbrojenia oraz wykonywania dylatacji. Dzięki temu nie obciążają stropów oraz gwarantują w pełni satysfakcjonujące wrażenia estetyczne. Jeśli dodamy do tego informację, że podłoga może być użytkowana już po dwóch dobach od zastosowania wylewki, uzyskamy opcję, którą z pewnością warto rozważyć podczas aranżacji domu.

Niespotykana wytrzymałość wylewek anhydrytowych

Każda posadzka anhydrytowa stanowiąca rezultat naszej pracy to synonim bezkonkurencyjnej wytrzymałości. Wystarczy spojrzeć na poniższe wartości, aby przekonać się że jastrych anhydrytowy jest znacznie trwalszy niż podkłady oparte na cemencie:

  • wytrzymałość na ściskanie C20, C25, C30 [MPa]
  • wytrzymałość na zginanie F4, F5, F6 [MPa]

Minimalne grubości podkładu

Realizując wylewki anhydrytowe w domach jednorodzinnych kierujemy się następującymi zasadami jeśli chodzi o grubość podkładu:

  • minimum 50 mm jeśli przewidziano montaż ogrzewania podłogowego (min. 35 mm powyżej rurki o grubości 16 mm)
  • minimum 35 mm bez systemu ogrzewania podłogowego

Gwarancja kompleksowej obsługi

Mając na uwadze rosnące wymagania Klientów, dokładamy wszelkich starań, aby zapewniać kompleksową, a zarazem w pełni profesjonalną obsługę. Nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na Twoje pytania oraz zapoznają Cię z pełną specyfikacją naszych posadzek, tak aby wykonana podłoga w 100% spełniła Twoje oczekiwania. Wspieramy naszych Klientów zarówno przed, jak i po realizacji zlecenia! Sosnowiec to jedno z wielu miast, w których dostępne są nasze usługi.

Skontaktuj się z nami

Działamy między innymi na terenie następujących miast: Bielsko-biała, Bytom, Chrzanów, Częstochowa, Gliwice, Katowice, Kraków, Opole, Oświęcim, Sosnowiec, Trzebinia, Tychy, Wrocław, Zabrze.