Sprawdzona firma realizująca wylewki anhydrytowe w Zabrzu

Jesteśmy firmą, która realizuje wylewki anhydrytowe na terenie województwa dolnośląskiego, śląskiego, małopolskiego oraz opolskiego. Dużo zleceń podejmujmy m.in. w Zabrzu – mieście o dużym zapotrzebowaniu na wysokiej klasy rozwiązania podłogowe. Chętnie dzielimy się naszymi doświadczeniami oraz wiedzą, zapewniając Klientom pełną informację na temat wykorzystanych materiałów, metod pracy oraz parametrów użytkowych danej realizacji.

Współpraca z nami to gwarancja kompleksowej obsługi. Nasi specjaliści nie tylko skutecznie doradzają, ale także proponują „szyte na miarę” rozwiązania. Wykorzystanie materiałów renomowanych producentów takich jak Cemex, Dyckerhoff czy Lafarge pozwala nam realizować posadzki anhydrytowe, których jakość pozytywnie wyróżnia się na tle konkurencji świadczącej swoje usługi w miejscowości Zabrze.

Nasi Klienci zawsze otrzymują certyfikaty potwierdzające jakość oraz parametry użytkowe dotyczące danej realizacji. Warto zaznaczyć, że nasza obsługa nie ogranicza się wyłącznie do realizacji wylewki anhydrytowej, lecz obejmuje również rzetelne doradztwo oraz wsparcie w zakresie jakichkolwiek  pytań bądź problemów związanych z użytkowaniem podłogi.

Walory posadzek anhydrytowych

Tym, co wyróżnia posadzkę anhydrytową na tle innych wylewek podłogowych jest wysoki wskaźnik przewodnictwa cieplnego. Jest to więc wyjątkowo ekonomiczne rozwiązanie, które przyczynia się do szybszego nagrzewania się pomieszczeń. Dodając do niego system ogrzewania podłogowego, zadbasz nie tylko o większe oszczędności, ale także większy komfort domowników.

Opisując wylewki anhydrytowe nie sposób pominąć ich bezkonkurencyjnej wytrzymałości. W porównaniu do jastrychu cementowego, nasze wylewki odznaczają się znacznie lepszym stosunkiem wytrzymałości na ściskanie do wytrzymałości na zginanie. Doskonałe parametry w tym zakresie pozwalają na rezygnację ze zbrojenia oraz zastosowanie cieńszej warstwy podkładu:

  • wytrzymałość w zakresie ściskania C20, C25, C30 [MPa]
  • wytrzymałość w zakresie zginania F4, F5, F6 [MPa]
  • minimalna grubość podkładu z ogrzewaniem podłogowym – 50 mm
  • minimalna grubość podkładu bez ogrzewania podłogowego – 35 mm

Kolejnym, niewątpliwym atutem wylewek anhydrytowych są ich samopoziomujące właściwości. Pozwala to uzyskać równą i gładką powierzchnię nawet w przypadku dużych inwestycji. Dlaczego? Ponieważ jest to rozwiązanie niewymagające stosowania dylatacji. Doceniają to szczególnie inwestorzy z Zabrza, którym zależy na solidnym, szybkim w realizacji oraz estetycznie prezentującym się podłożu.

Sprawdź szczegóły oferty

Zapraszamy do zapoznania się z pełnym zakresem usług realizowanych przez naszą firmę. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania oraz rozwiejemy wszelkie wątpliwości. Zachęcamy również do przyjrzenia się naszym przykładowym zleceniom zrealizowanym m.in. w miejscowości Zabrze. Do usłyszenia!

Skontaktuj się z nami

Działamy między innymi na terenie następujących miast: Bielsko-biała, Bytom, Chrzanów, Częstochowa, Gliwice, Katowice, Kraków, Opole, Oświęcim, Sosnowiec, Trzebinia, Tychy, Wrocław, Zabrze.