Realizacja posadzek anhydrytowych – Trzebinia

Jednym z ciekawszych rozwiązań w zakresie podłóg jest obecnie wylewka anhydrytowa. Wspomniane rozwiązanie jest polecane osobom, które nie uznają kompromisów jeśli chodzi o parametry użytkowe. Nasza firma ma na koncie wiele udanych realizacji zarówno w miejscowości Trzebinia, jak i innych miastach województwa dolnośląskiego, śląskiego, małopolskiego oraz opolskiego.

Nasze wylewki anhydrytowe zawsze spełniają oczekiwania współpracujących z nami osób. Jest to rezultat wieloletniego doświadczenia w branży oraz wykorzystania możliwie najlepszych materiałów. Zaopatrują nas tacy producenci jak: Lafarge, Cemex czy Dyckerhoff, dzięki czemu każda posadzka anhydrytowa wychodząca spod rąk naszych specjalistów charakteryzuje się doskonałymi parametrami użytkowymi.

Zalety wylewek anhydrytowych

  • Idealne pod ogrzewanie podłogowe

Zaletą, dzięki której wylewki anhydrytowe znajdują szerokie grono zwolenników jest doskonałe przewodnictwo cieplne. W przypadku tego rozwiązania montaż systemu ogrzewania podłogowego jest więc naturalną, często wykorzystywaną koncepcją. Szybkie nagrzewanie pomieszczeń to gwarancja oszczędności oraz wysokiego komfortu domowników.

  • Trwałość na lata

Trwałość podłogi to bez wątpienia jeden z najważniejszych parametrów branych pod uwagę przez Klientów. W przypadku wylewek anhydrytowych mamy do czynienia z optymalnymi parametrami w zakresie wytrzymałości na zginane oraz ściskanie. Jest to więc opcja, która odpornością znacznie przewyższa tradycyjne wylewki cementowe.

  • Gwarancja równej powierzchni

Samopoziomujące właściwości naszych wylewek sprawiają, że efektem naszych działań jest zawsze równa i gładka powierzchnia.

  • Odpowiednie dla każdej inwestycji

Niezależnie od tego, na jakiej powierzchni chcesz zastosować posadzkę anhydrytową, możesz mieć pewność, że okaże się ona odpowiednim rozwiązaniem. Brak konieczności stosowania dylatacji pozwala na realizację nawet bardzo dużych inwestycji, których w Trzebini z pewnością nie brakuje.

  • Szybki czas realizacji

Kolejnym argumentem przemawiającym za oferowanym rozwiązaniem jest szybki czas realizacji. Posadzka anhydrytowa jest gotowa do użytku już w ciągu 48 godzin od zakończenia prac.

Parametry techniczne posadzek anhydrytowych

Nasze posadzki anhydrytowe charakteryzują się płynną konsystencją oraz następującymi właściwościami w zakresie wytrzymałości:

  • Wytrzymałością na zginane F4, F5, F6 [MPa]
  • Wytrzymałością na ściskanie C20, C25, C30 [MPa]

Ponadto, pozwalają one na zastosowanie znacznie cieńszej wylewki w porównaniu z konkurencyjnymi rozwiązaniami. W zależności od wybranego rozwiązania minimalna grubość podkładu wynosi:

  • 35 mm dla powierzchni bez ogrzewania podłogowego
  • 50 mm przy zastosowaniu ogrzewania podłogowego

Kompleksowa obsługa, profesjonalne doradztwo – nie tylko w Trzebini

Współpracujące z nami osoby mogą liczyć na kompleksowe doradztwo na każdym etapie realizacji zlecenia. Chętnie podpowiemy jakie rozwiązanie okaże się dla Ciebie najlepsze oraz zapewnimy rekomendacje już po wykonaniu usługi. Ponadto, nasi Klienci otrzymują certyfikat stanowiący potwierdzenie parametrów i jakości zastosowanego materiałów. Trzebinia to jedno z wielu miast, w których działamy. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Skontaktuj się z nami

Działamy między innymi na terenie następujących miast: Bielsko-biała, Bytom, Chrzanów, Częstochowa, Gliwice, Katowice, Kraków, Opole, Oświęcim, Sosnowiec, Trzebinia, Tychy, Wrocław, Zabrze.